Chcesz mieć stempel, pieczątkę, referentkę lub matrycę ale nie jesteś pewny czy posiadasz wszystkie dane do ich realizacji? Z naszą ofertą wychodzimy Ci naprzeciw i chcemy Ci przedstawić usługi przygotowania projektów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz nie posiadać profesjonalnie przygotowanego pliku do realizacji zamówienia na stemple. Masz już logo swojej firmy lub prowadzonej działalności rękodzielniczej ale nie posiadasz go w odpowiedniej jakości? Masz jedynie słabo widoczne zdjęcie lub plik w bardzo niskiej rozdzielczości? Może posiadasz odpowiedni plik z logo ale masz jeszcze pomysł na umieszczenie na pieczątce czegoś więcej? A może masz wizję jak ma wyglądać stempel ale nie masz żadnych plików i grafik? Posiadasz jedynie szkic lub nawet nie masz szkicu, a jedynie wyobrażenie tego jak ma wyglądać Twój stempel?

Jeżeli zadajesz sobie jedno z powyższych pytań zapoznaj się z tym artykułem, w którym postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i nakierować na to jak szybko i sprawnie złożyć u nas zamówienie i w krótkim czasie mieć własny, wymarzony stempel.

Mam pomysł na stempel i posiadam pliki

Posiadasz już pliki z odpowiednimi grafikami lub logo. Masz już wizję tego jak wszystko ma być rozłożone na stemplu. Pozostaje jednak jeszcze przygotowanie tego wszystkiego w odpowiednim formacie jednak nie posiadasz wiedzy jak to wykonać, nie masz odpowiedniego oprogramowania lub po prostu nie masz czasu się tym zająć. 

W takim wypadku zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej i wycenionej tutaj: Projekt Midi

W tej ofercie dostarczasz do nas pliki, które posiadasz. Nie muszą one mieć konkretnego formatu. Przesyłasz do nas też opis jak mamy rozmieścić elementy na stemplu. My przygotujemy dla Ciebie projekt do wglądu, a ty go potwierdzisz lub wyślesz nam listę poprawek. W tej ofercie masz do dyspozycji trzykrotną możliwość wysyłania do nas poprawek.

Po realizacji zamówienia otrzymasz od nas plik ze wzorem stempla w formacie pdf, który będziesz mógł wykorzystać do przyszłych realizacji.

Mam pomysł ale nie mam plików

Masz wizję tego jak ma wyglądać Twój stempel ale nie masz żadnych grafik, logo lub innych plików, które mógłbyś do nas wysłać? Posiadasz jedynie szkic tego jak chciałbyś żeby wyglądał Twój stempel? 

Oferta pod tym adresem jest przygotowana specjalnie dla Ciebie: Projekt Maxi

W tej ofercie poprowadzimy Cię przez proces projektowania stempla, zaproponujemy własne grafiki, rozmieszczenie tekstu. Jeżeli będzie potrzeba przygotujemy kilak wersji stempla, a Ty wybierzesz tę, która będzie Ci najbardziej odpowiadała. Jeżeli będzie potrzeba przygotujemy poprawki według Twoich wymagań. W tej ofercie masz do dyspozycji trzykrotną możliwość wysyłania do nas poprawek.

Po realizacji zamówienia otrzymasz od nas plik ze wzorem stempla w formacie pdf, który będziesz mógł wykorzystać do przyszłych realizacji.

Mam plik logo w słabej jakości

Jeżeli posiadasz plik z logo lub gotowym projektem stempla ale jest on w słabej lub bardzo słabej jakości nadal mamy możliwość przygotowania dla Ciebie dobrze odbijającego się stempla lub pieczątki. Wystarczy, że zakupisz u nas usługę przygotowania pliku do realizacji, a my wykonamy prawidłowy projekt za Ciebie.

Jest to ekonomiczna i pewna oferta. W cenie otrzymujesz od nas plik z projektem w dobrej jakości. Podczas realizacji takiego zamówienia wysyłamy do Ciebie na maila projekt do potwierdzenia. W cenie zawarte jest dwukrotne naniesienie poprawek na przygotowany przez nas projekt.

Sprawdź tę ofertę tutaj: Projekt Mini

Nie jestem w stanie określić czy plik jest wystarczający

Masz plik ale nie masz wiedzy na temat tego co to jest rozdzielczość, barwy monochromatyczne lub nie jesteś w stanie określić czy Twoje logo będzie dobrze się odbijało na określonej wielkości stempla? Wyślij do nas plik korzystając w formularza kontaktowego. Odpowiemy na każde pytanie.

Podziel się tym wpisem

Comments ()