Firmy dostawcze: Inpost Paczkomaty oraz kurier Fedex.

Aktualnie w naszym sklepie możesz skorzystać z usług dwóch firm dostawczych. Są nimi Inpost oraz Fedex.

Inpost Paczkomaty  InPost

Dostawa Inpost realizowana jest z odbiorem paczek w paczkomatach. Rozbudowana sieć paczkomatów w całym kraju pozwala na dostarczenie paczki w praktycznie dowolne miejsce oraz wygodny odbiór w godzinach, które najlepiej odpowiadają klientowi. Podczas finalizacji składania zamówienia zostaną wyświetlone opcje wyboru paczkomatu docelowego.

Pamiętaj aby w zamówieniu podać swój dokładny adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego. Bez tych danych nadanie paczki do paczkomatu oraz jej odbiór może być niemożliwy lub utrudniony. Nie podawaj numeru telefonu stacjonarnego. Paczka nadana do paczkomatu jest do niego dostarczana do 24 godzin.

Więcej o Paczkomatach przeczytasz tutaj

Kurier Fedex   Fedex

Paczka wysłana kurierem Fedex w większości przypadków jest dostarczana do 24 godzin od nadania przesyłki. W zamówieniu podaj dokładny adres mail oraz numer telefonu dla kuriera. Na maila otrzymasz informację o statusie przesyłki, a numer kontaktowy może się przydać kurierowi w celu ustalenia dogodnej godziny dostawy.

Fedex - informacje i śledzenie przesyłki

Uwaga!

Podane czasy dostawy paczek nie są równoznaczne z czasem realizacji samego zamówienia. Czas realizacji podany jest w każdej ofercie i może się różnić w zależności od rodzaju zakupionego towaru oraz jego ilości. Wszystkie nasze zamówienia realizowane są na indywidualne dane i wymagają odpowiedniego czasu realizacji. Jeżeli zależy Ci na ekspresowej dostawie skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia.